X
تبلیغات
زولا

H A N I F
به سایت من خوش آمدید. " حنیف جعفری "
Informations
بازدید
زمان

آموزش فارسی ردیابی گوشی اندرویدی بدون نصب کردن نرم افزار روی گوشی


آموزش فارسی ردیابی گوشی اندرویدی
بدون نصب کردن نرم افزار روی گوشی
مقدمه: حتما تا امروز به نرم افزارهای برای ردیابی گوشی اندرویدی برخورد کرده اید که با نصب این نرم افزار ها روی گوشی خود می توانید مکان دقیق گوشی خود را ردیابی کنید. ولی مشکل اینجاست که این نوع زدیابی نیاز به یک برنامه نضب شده بر روی گوشی شما دارد و شخصی که گوشی شما را دزدیده است می تواند به راحتی با حذف این برنامه دسترسی شما را ببندد.

اما ما در این مطلب قصد آموزش ردیابی گوشی اندرویدی بدون نصب نرم افزار روی گوشی را داریم. توجه داشته باشید که این روش رایگان است و به راحتی می توانید با انجام این مراحل محل دقیق گوشی و حتی تاریحچه ای از مکان هایی که گوشی شما بوده را داشته باشید.حتی می توانید از راه دور گوشی خود را فرمت کنید!

برای انجام این کار به موارد زیر نیاز دارید:

1- یک گوشی اندرویدی

2- یک اکانت جی میل (آموزش ساخت اکانت جی میل)

3- اینترنت

4- یک کامپیوتر

گوشی شما باید برنامه گوگل یا Android Device Manager رو داشته باشه، ** در گوشی های جدید این برنامه به صورت پیش فرض روی گوشی نصب می باشد** ولی اگر گوشی شما نصب ندارد می توانید از آدرس زیر این برنامه را بر روی گوشی خود نصب کنید :

بعد از نصب برنامه Android Device Manager با زدن کلیک Activate این برنامه را فعال کنید و سپس وارد برنامه شوید و در صورتی که می خواهید علاوه بر ردیابی گوشی اندرویدی توانایی فرمت کردن دستگاه از راه دور را نیز داشته باشید گزینه مشخص شده در عکس زیر را علامت دار کنید:

 

 
حال که برنامه Android Device Manager که برای ردیابی گوشی اندرویدی نیاز بود بر روی گوشی شما وجود دارد ابتدا به قسمت تنظیمات گوشی خود بروید و اکانت جی میل خود را در قسمت حساب ها و همگام سازی ثبت کنید.

توجه داشته باشید که ثبت حساب جی میل در این قسمت علاوه بر ردیابی گوشی مزیت های دیگری نیز دارد که در یک آموزش دیگر به صورت کامل به آنها خواهیم پرداخت (به طور مثال به عنوان پشتیبان از مخاطبین، پشتیبان از عکس های شما و…)

آموزش استفاده از این روش :

برای ردیابی گوشی اندرویدی، با یک کامپیوتر که متصل به اینترنت است وارد صفحه مدیریت دستگاه سایت گوگل شوید (کلیک کنید).

در ابتدا از شما اطلاعات جی میل شما را می خواهد که توجه داشته باشید همان حساب جی میلی را وارد کنید که بر روی گوشی اندرویدی وارد کرده بودید.

بعد از تایید حساب شما و وارد شدن به سایت صفحه ی زیر را خواهید دید :
 

 
همانطور که در عکس می بینید چند گزینه وجود دارد که به صورت زیر هستند:

Ring : با فشردن این گزینه گوشی شما هر جایی که باشد به مدت زمان 5 دقیقه با بالاترین قدرت صدا به صدا در می آید (حتی زمانی که گوشی در حالت بی صدا باشد)

Lock : با زدن این گزینه از شما یک رمز جدید خواسته می شود که با وارد کردن رمز جدید رمز قبلی گوشی شما تغییر می کند و گوشی قفل می شود، حتی اگر کاربر در حال کار کردن با گوشی باشد.

Erase Device : با فشردن این گزینه نیز گوشی شما به صورت کامل ریست میشود (Factory Reset) یا همان بازگشت به تنظیمات کارخانه.


توجه داشته باشید که اگر گوشی شما را سرقت کردند به هیچ وجه شخصاً وارد عمل نشوید و اجازه دهید پلیس به این مسئله رسیدگی کند.

نتیجه: در این مطلب ردیابی گوشی اندرویدی بدون نصب نرم افزار بر روی گوشی را آموختیم و دانستیم علاوه بر ردیابی می توانیم امکاناتی مانند حذف تمامی اطلاعات گوشی را نیز می توانیم داشته باشیم.

وبسایت ردیابی گوشی:

.: WebSite Manager Hanif Jafari :.

آرشیو مطالب
لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 6680

 حنیف جعفری